Ďakujeme za vaše 2%

30 jan

Vážení rodičia a naši milí podporovatelia!

Je za nami náročný rok ale veríme, že tento bude už lepší. 🙂

Chcem Vám v mene nášho klubu poďakovať, že ste nám v rôznych formách pomáhali a pomáhate, ale hlavne že ste nezanevreli na gymnastiku a náš klub. 🙂

Snažíme sa neustále aj v tomto období zlepšovať naše tréningové priestory. Chystáme pre našich cvičencov množstvo nových tréningových pomôcok.

Pomôcť zlepšovať nám môžete aj Vy, a to poukázaním 2% ( 3%) z Vašich daní pre náš klub.

Ďakujeme

Tím GK Elán

Údaje príjemcu:

Gymnastický klub Elán Prievidza

Olympionikov 19/2, Prievidza, 971 01

IČO:14220954
DIČ:2021144004
IBAN:  SK37 0900 0000 0000 6650 9424

ZAČÍNAME CVIČIŤ

29 máj

Na základe rozhodnutia RÚVZ začíne cvičiť od 1.6.2020 v obmedzenom režime. Jednotlivé skupiny budú informované svojimi trénermi, čo treba splniť pred vstupom do haly. Prosíme všetky deti a ich zákonných zástupcov, aby prísne dodržiavali tieto pokyny, čím dosiahneme plynulejší priebeh jednotlivých tréningov.

Na prvý tréning je potrebné doniesť vypísané a podpísané zákonným zástupcom dve tlačivá, bez ktorých nebude môcť tréner prevziať dieťa na tréning.

TLAČIVÁ:

Vyhlásenie

Prehlásenie

SÚSTREDENIE RGCTM 2

27 mar

V Nových Zámkoch sa 5.-8.3.2020 konalo ďalšie sústredenie regionálnych centier talentovanej mládeže pre malé gymnastky  z celého Slovenska. Sústredenie viedla  trénerka Janka Korenačková zodpovedná za RGCTM v XBS Šamorín. Náš klub zastupovala najmladšia účastníčka Dotora Hana Strmenská a trénerka Dagmara Strmenská. Sústredenie bolo náročné na kondíciu a posilňovanie, ale všetky zúčastnené dievčatá sa s tým popasovali na výbornú.Dorotke a celej skupine našich malých pretekárok prajeme veľa trpezlivosti a síl počas tréningov.  

SÚSTREDENIE V PRIEVIDZI

27 mar

Počas jarných prázdnin pretekárske dievčatá nezaháľali a spolu s gymnastkami z Handlovej a Žiliny absolvovali dvojfázové tréningy počas piatich dní. Rozcvičenie a kondičná časť tréningov bola spoločná a na náradiach sa diečatá z klubov striedali. Trénerky Dagmara Strmenská z Prievizde, Jarmila Gazdíková a Dušana Ďurinová z Handlovej, Bibiána Plešivčáková zo Žiliny boli s priebehom tréningov spokojné. Mohli sa viac venovať jednotlivým prípravám prvkov potrebných v súťažných zostavách, posilňovaniu ako aj tvorbe zostáv. Dievčatám prajeme veľa úspechov na blížiacich sa súťažiach.